6
Tel/fax: 852322238

 

El. paštas: info@justomus.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

10

Paslaugos

 

 

 

 

 

Automobiliai, kuriuos mes turime yra visapusiškai pritaikyti maisto produktų transportavimui. Juose esanti šaldymo įranga gali vienu metu palaikyti skirtingas temperatūras dėl kėbulo viduje įrengtų ir sandariai sumontuotų pertvarų, kurias reikalui esant, galima lengvai ir greitai pritvirtinti prie kėbulo vidaus šoninių sienų, tokiu būdu padidinant erdvę. Daugeliu atvejų  automobiliai būna specialiai paruošiami pagal jiems priskirtų maršrutų ypatybes. Automobiliai, pervežantys maisto produktus, yra kasdien valomi, plaunami. Periodiškai kėbulo vidus dezinfekuojamas specialioje plovykloje, išduodant tai patvirtinantį dokumentą.

Taip pat turime įgiję nemažai profesionalios patirties tokių automobilių remonto srityje. Mes galime dirbti savo turimu transportu, pervežant prekes principu „nuo durų iki durų“, tačiau yra ir tokia galimybė, kaip įsigyti Jūsų turimą įmonės krovininį transportą, kurį pagal susitarimą galime atnaujinti kas metus. Esant užsakovo poreikiui mes taip pat galime įsigyti visiškai naują transportą.

    Mes siūlome Jums savo investicijas ir tikime, kad suderinus mūsų įmonių veiksmus – kokybiškas ir profesionaliai atliekamas transporto paslaugas ir savalaikį prekių pateikimą rinkai – sėkmė bus garantuota.