6
Tel/fax: 852322238

 

El. paštas: info@justomus.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

10

Apie mus


Firma “JUSTOMUS”, pradėjusi savo veiklą 1994 metais krovinių pervežimo srityje yra įgijusi didelę patirtį maisto produktų pristatyme. Galėdami pasiūlyti savo užsakovams izoterminius su šaldytuvais krovininius automobilius turime galimybę greitai ir kokybiškai pristatyti užsakovams įvairius krovinius visoje Lietuvoje.
   

Šiandieniniame verslo gyvenime kiekvienos įmonės sėkme daugeliu atvejų priklauso nuo prekių ar paslaugų pateikimo rinkai politikos. Visiems gerai suprantama, kad joks produktas negali būti amžinai perkamas ir kaip jis ilgai išsilaikys rinkoje – pasakyti šiuo metu yra sunku. Mūsų, kaip ir bet kurios įmonės vadovų, tikslas yra pateikiamų rinkai paslaugų ar kitokių produktų atsiperkamumas, t.y., kad visos pastangos ir išlaidos, susijusios su jų susikūrimu ir išleidimu, pasiteisintų.

 

Mes suprantame, kad nemažą prekės kainos dalį sudaro pačio produkto transportavimo išlaidos. Įmonei, turinčiai savo transportą, visuomet reikia skirti kažkokią dalį piniginės sumos į turimo transporto atsinaujinimą. Tokios investicijos taipogi brangina gaminamą produkciją ir mažina įmonės pelno procentą, todėl mes ir siūlome Jūsų įmonei savo transporto paslaugas, pervežant produkciją bei sukuriant ekonomiškiausius maršrutus.